A CE-Connector aktív projektmegvalósítási szakasza hamarosan véget ér, szolgáltatásai azonban továbbra is elérhetőek lesznek Közép-Európában. Továbbra is elérhető szolgáltatások Magyarországon: angyalbefektető közvetítés business coaching Ha Ön érdeklődik egy társtámogatott, korai fázisú beruházás iránt, feltétlenül csatlakozzon szakértői közösségünkhöz!
Jelentkezzen programunkra!
Vegye fel velünk a kapcsolatot:
https://www.linkedin.com/events/3ndce-connectordays6933060872147763200/
https://www.k2m.club/ce-connector-504597-650971.html
Mi a CE-Connector?
A CE-Connector egy 2019-ben indított közép-európai projektkezdeményezés, amelynek célja kifejezetten olyan innovatív, induló vállalkozások támogatása, amelyek az MVP bevezetése után szeretnének forrást szerezni.
- A partnerség komplex támogatást nyújt az innovatív vállalkozásoknak – az üzleti angyalbefektetők közvetítése mellett a közfinanszírozás bevonását is elősegíti. Ezek a társbefektetések egyedi üzletfejlesztési tanácsadással, hálózatbővítéssel és tudásbővítéssel kombináltan is elérhetők.
- A fiatal induló vállalkozások egy tapasztalt szakértői csapat széleskörű támogatására, segítségére számíthatnak, akik elkísérik őket az ötlettől a megvalósulásig vezető úton.
- A projekt küldetése, hogy az induló vállalkozásokat összekapcsolja a befektetőkkel, más néven üzleti angyalokkal, nyilvános tőkeáttétel biztosításával.
- A cél a friss ötletek, fiatal projektek megvalósulási esélyének növelése, valamint a frissen induló vállalkozások és a kockázati tőke közötti szakadék áthidalása.
- Mindez ingyenesen elérhető a projekt keretében.
- A CE-Connector projekt 6 ország (Lengyelország, Németország, Horvátország, Magyarország, Szlovénia és a Cseh Köztársaság) 11 partneréből áll.
Miért jött létre a CE-Connector?
- Az induló vállalkozások a fejlődés kulcsfontosságú mozgatórugói, ezek garantálják és alapozzák meg Közép-Európa jövőbeli jólétét és fejlődését. Az új finanszírozási konstrukciók elérhetősége ellenére továbbra is pénzügyi szakadék tátong a „3F-ek” (barátok, család és alapítók) és a kockázati tőke között. Vagyis jellemző, hogy egy induló vállalkozás tőkehiány miatt nem tud kilépni a családi kisvállalkozás kategóriából.
- Erre a problémára megoldást jelenthet a befektetések megvalósulásából esetlegesen profitáló állami szolgáltatók, valamint az üzleti oldalak és az induló vállalkozások közötti fokozott információcsere és együttműködés.
- A CE-Connector projekt növeli az üzleti angyalok számát és javítja a befektetési feltételeket.
- Fenntartható kapcsolatokat épít ki egy-egy projekt résztvevői között, és erősíti a kapcsolatokat az állami tőkebefektetés szolgáltatói, az ipar, valamint a részt vevő területek ökoszisztémái között.
- Az ilyen ökoszisztémák, a támogató helyi gazdasági környezet elősegíti a startupok szárba szökkenését és kísérleti befektetéseket tesz lehetővé az induló vállalkozásokba.
- Az új CE-Connector hálózat továbbra is lehetővé teszi és elősegíti az induló vállalkozásokba való transzregionális társbefektetést, és támogatja az egymástól távolabb eső területeken mozgó startupok és befektetők egymásra találását is.
- A partnerség Magyarország mellett Csehországban, Lengyelországban, Szlovéniában, Horvátországban és Németországban nyújt szolgáltatásokat. A külföldi piacra lépés közvetlen támogatására is kínál megoldásokat.
- A Magyarországon elérhető szolgáltatások az üzleti angyal közvetítés mellett egyedülálló tudásmegosztási lehetőséget is kínálnak vezető szakemberek által végzett business coaching révén.
Ha van egy innovatív, technológia-központú terméket vagy szolgáltatást fejlesztő startup vállalkozása, és már rendelkezik MVP-vel, vegye fel velünk a kapcsolatot, és találjuk ki együtt, milyen anyagi és tudástámogatást tudunk Önnek nyújtani! Keressük meg együtt a legjobb megoldást!
https://www.linkedin.com/events/3ndce-connectordays6933060872147763200/
https://www.k2m.club/ce-connector-504597-650971.html
Kiadó: EnterCom Group keresőmarketing
A magyar partner részvétele a projektben a Magyar Állam társfinanszírozásával valósul(t) meg. A projekt Interreg Central Europe programból került finanszírozásra.